Pension Astoria

Vítejte v pensionu Astoria v Klášterci nad Ohří

Pension z ulice a vchod

Navštivte naší fotogalerii

Vítejte v pensionu Astoria v Klášterci nad Ohří

Restarace a bar

Navštivte naší fotogalerii

Vítejte v pensionu Astoria v Klášterci nad Ohří

Zahradní posezení

Navštivte naší fotogalerii

Pension Astoria

V roce 1992 jsme se s manželem rozhodli plnit si svůj sen a odkoupením bytového domu od ZKL Klášterec nad Ohří jsme sen začali uskutečňovat.

astoria1
Pension Astoria jsme po rozsáhlé rekonstrukci uvedli do provozu v roce 1993 a byl zařazen do kategorie ***. V té době jsme návštěvníkům Klášterce nad Ohří nabídnuli ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a s kompletním soc. zařízením na pokoji. Každý pokoj měl rádio a TV. V penzionu jsme také otevřeli restauraci pro 28 hostů s možností uzavřeného salonku pro 20 hostů.

 

 

 

V roce  astoria2 1997 prošel pension druhou rekonstrukcí a přístavbou. Od té doby nabízíme celkem 9 pokojů: 2× třílůžkový, 6× dvoulůžkový, 1× jednolůžkový pokoj, některé pokoje mají možnost přistýlky. Pension má i velké apartmá, které se skládá z ložnice s dvojlůžkem a 1 válendou, obývacího pokoje s rozkládací rohovou sedací soupravou, jídelním stolem a kuchyňským koutem, koupelna má rohovou vanu, na chodbě a v ložnici je velká vestavěná skříň. Všechny pokoje v pensionu mají vlastní sociální zařízení – sprchový kout, WC a umyvadlo. Na každém pokoji je BTV.

U pensionu jsme vybudovali také parkoviště, které je na noc uzamykáno.

V naší restauraci se pravidelně stravují zaměstnanci Městského úřadu, Městské policie a Sociálního odboru. Umožňujeme také odběr jídla do předem dodaných nádob – např. firma AZ Odpady.

Restauraci je možno rozdělit na salonek pro uzavřenou společnost a část pro veřejnost. Salonek je využíván zejména pro svatby, různé rodinné události, srazy tříd apod.

V létě je otevřena také zahradní restaurace. Na zahradě máme i koutek pro děti. V zadní části zahrady je krytá pergola a ohniště, kde si naši klienti předem mohou objednat rožnění prasat nebo gril párty.

Město Klášterec nad Ohří má velmi výhodnou polohu – blízkost měst Karlovy Vary a Chomutov a blízkost hranic se sousedním Německem. Našim hostům tak můžeme doporučit nejen kulturní ale hlavně sportovní vyžití v létě i v zimě. A protože v našem městě vyvěrají dva léčivé prameny, naši klienti si mohou užít i léčebně-relaxační pobyt. Z letních sportů doporučujeme vodáctví, cykloturistiku, minigolf a městský aquapark s nejdelším tobogánem v ČR – 120 m. Léto je také ideální pronávštěvu historických památek, kterých je v nejbližším okolí mnoho – zámek Klášterec s rozsáhlým anglickým parkem, zříceniny hradů Šumná, Lestkov, Hasištejn a Perštejn.

V zimě se v okolí provozují lyžařské sporty na nedalekém Ski areálu Alšovka Měděnec nebo Klínovec a Boží Dar, nebo hosté využívají možnost bruslení v kryté hale. Krušné Hory mají také kvalitní dráhy pro milovníky běžek.

Toto vše a hlavně osobní přístup ke každému klientovi nám zaručil oblíbenost u našich hostů, kteří se k nám rádi vracejí.

Svojí úrovní služeb je vyhledávaný i zahraničním klienty, kteří jezdí na dlouhodobé pracovní cesty do firem v blízké průmyslové zóně.

Fotogalerie

Přejděte na tuto fotografii

Všechny fotogalerie

Počasí

Počítadlo

TOPlist
přečteno : 91973x